Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

 

Meble podświetlane

Piękny kształt, kolor pasujący do otoczenia, wysoka funkcjonalność i podświetlenie – czy można sobie wyobrazić jeszcze ładniejsze i przydatniejsze meble? O funkcjonalności umeblowania decyduje jego przystosowanie do potrzeb. W nowoczesnych przestrzeniach coraz częściej wykorzystuje się meble podświetlane, gdyż są nie tylko użyteczne, dokładnie spełniając swoje funkcje, ale też atrakcyjne wizualnie. Meble podświetlane robią furorę w awangardowych wnętrzach.

Meble podświetlane do domu

Gra światłem była, jest i będzie jednym z najlepszych sposobów na to, by uczynić przestrzeń niejednoznaczną, zależną od zmieniających się warunków i zawsze zaskakującą. Umiejętne operowanie światłem może sprawić, że wnętrze domu stanie się optycznie większe, bardziej przytulne lub zagadkowe. Ogromny udział w takim efekcie ma nie tylko standardowe oświetlenie, ale też meble podświetlane żarówkami LED. Takie podświetlenie jest trwałe i energooszczędne, więc nie trzeba się obawiać kosztów związanych z zastosowaniem świetlnych atrakcji. Stylowe meble podświetlane przebojem wbiły się do wnętrzarskiego świata i nic nie wskazuje na to, by miały go opuścić.

Zadbaliśmy o to, by oferta Monumo obejmowała podświetlane meble w bardzo klasycznym charakterze. Nasze ekskluzywne meble podświetlane powstają z polietylenu – bardzo odpornego tworzywa sztucznego, które po odpowiednim uformowaniu przypomina naturalny kamień. Z tego materiału powstają efektowne meble podświetlane do każdego wnętrza. Oferta obejmuje gwiazdę Starlight, stolik Kubik Square oraz choinkę Christmastree.

Meble podświetlane do ogrodu i na taras

W przestrzeni ogrodu lub na tarasie można wykorzystać podświetlane meble ogrodowe takie same jak te we wnętrzach. Wszystkie produkty Monumo mają zastosowanie indoor/outdoor. Jako polski producent mebli ogrodowych najwyższej klasy gwarantujemy, że nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania. Meble ogrodowe led z oferty Monumo są odporne na niekorzystne czynniki środowiskowe (deszcz, śnieg, mróz i promieniowanie UV), a ich proste konstrukcje ułatwiają konserwację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl