Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
obrazek donice okrągłe

 

obrazek donice okrągłe

Kwadratowe donice ogrodowe - nowoczesne wnętrza

W nowoczesnych wnętrzach coraz większe znaczenie odgrywają rośliny. Surowe aranżacje z kamienia, szkła i gresu pięknie wyglądają przełamane intensywną zielenią kwiatów doniczkowych. Estetyka eksponowania roślin nie wynika jednak tylko z ich gatunku i poziomu wypielęgnowania, ale też z rodzaju zastosowanych donic. Ogromną popularnością cieszą się kwadratowe donice ogrodowe; zarówno wysokie, jak i niskie. Donice ogrodowe kwadratowe, są wręcz wymarzone dla strzelistych roślin.

Donice ogrodowe kwadratowe - piękno w prostocie

Proste formy mogą wyglądać doskonale, gdyż piękno nie jest definiowane przez chwilową modę, a przez dopasowanie, symetrię i klasę. Donice ogrodowe kwadratowe, mają wszystkie te cechy – są dostępne w wielu kolorach do wyboru, odznaczają się idealną linią i perfekcyjnym wykończeniem. Dbałość o detale to dla nas niezwykle istotna kwestia. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty zachwycały nienaganną jakością i maksymalną użytecznością. Kwadratowe donice kwadratowe, rekomendujemy przede wszystkim do zastosowania z pojedynczymi okazałymi roślinami takimi jak pięknie wybarwiona difenbachia, rozłożysty skrzydłokwiat czy mięsisty zamiokulkas. 

Donica ogrodowa kwadratowa - na zewnątrz

W ogrodzie kwadratowa donica ogrodowa, będzie wyglądała idealnie z bukszpanami przyciętymi w kształt kuli, małymi okazami świerków Conica czy cyprysikami groszkowymi. W zależności od potrzeb konkretnej rośliny można wybrać donicę kwadratową ogrodową z pojedynczym lub podwójnym dnem. Podwójne dno nadaje się dla roślin o skąpych systemach korzeniowych, natomiast pojedyncze dno – a takie mają duże kwadratowe donice ogrodowe – będzie odpowiednie dla tych roślin, które mają rozbudowane bryły korzeniowe. Perfekcyjnie zaprezentują się też donice ogrodowe kwadratowe, w wersji podświetlanej, np. model Slim Line.

Kwadratowa donica ogrodowa - zastosowanie

Kwadratowe donice ogrodowe, sprawdzą się też w przestrzeniach przeznaczonych do użytku publicznego. Krótko mówiąc, wszędzie tam, gdzie potrzebujemy nienagannej aranżacji. W ofercie  można też wyróżnić typowe donice kwadratowe ogrodowe do przestrzeni miejskiej, np. modele Tower Pot i Pixel Pot.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl