Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Duże donice ogrodowe

duze donice

 

duze donice

Duże donice ogrodowe - czasami wielkość ma znaczenie

Zieleń spełnia we wnętrzach bardzo ważną rolę, a najpiękniej prezentuje się wtedy, kiedy tworzy aranżację z atrakcyjnymi doniczkami. Duże donice ogrodowe mają zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnych aranżacjach – wyglądają wtedy bardzo dekoracyjnie i dodają uroku całej przestrzeni. Duże donice ozdobne sprawdzą się zarówno w domu – w salonie lub w przedpokoju, jak i w biurze czy w ogrodzie.

Duża donica ogrodowa - pasuje do różnych przestrzeni

Eksponowanie kwiatów to jeden z lepszych tricków pozwalających urozmaicić wygląd wnętrza i sprawić, by było bardziej swojskie i przytulne. W nowoczesnych wnętrzach mnóstwo jest kamienia, betonu, gresu i innych „zimnych’ materiałów, przez co aranżacje wyglądają na dość zasadnicze. Duża donica ogrodowa z kwiatami idealnie sprawdzi się w takich miejscach. Przełamanie aranżacji roślinami sprawi, że wnętrza nabiorą nowego, lepszego klimatu. Sposób prezentacji roślin jest tutaj jednak kluczowy. Im bardziej okazała jest roślina i im większy ma system korzeniowy, tym większej donicy potrzebuje. Duże donice ogrodowe, pozwalają doskonale zaprezentować rośliny takie jak palmy, juki, cykasy, monstery czy sagowce. W takich donicach rośliny rozkwitną w pełnej krasie.

Żeby jednak zagwarantować sobie nienaganny wygląd aranżacji, trzeba dobrze wybrać duże donice ogrodowe. Producent donic musi gwarantować ich solidne wykonanie i trwałość. Wiemy, że dzisiaj liczy się jakość i każdego dnia dążymy do tego, by nasze duże donice ogrodowe spełniały nawet najbardziej restrykcyjne normy. Wymagającym użytkownikom szczególnie polecamy doniczki kwadratowe wysokie Tower Pot oraz niższe Pixel Pot.

Donice ogrodowe duże - do ogrodu i miasta

Donice ogrodowe duże, coraz częściej wykorzystuje się w ogrodach. Zarówno tych ogromnych i pełnych różnorodnych roślin, jak i niewielkich, przydomowych. Każda donica ogrodowa duża od Monumo może stać na zewnątrz przez cały rok. Nasze donice ogrodowe duże okrągłe, kwadratowe i podłużne są odporne na temperatury od -30 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza. Wśród polecanych modeli można wyróżnić m.in. Lungo Max i Ambienti Long sprawdzające się doskonale również jako donice miejsce.

Donica ogrodowa duża - aranżacja

Sposób aranżacji ogrodu może być w każdym przypadku inny. Jedni stawiają głównie na iglaki, bluszcze lub ligustry, inni na sezonowe kwiaty i ozdobne trawy. Każdy rodzaj rośliny może rosnąć zarówno w gruncie, jak i w donicy. Donice ogrodowe duże, muszą jednak wyróżniać się wysokim poziomem wytrzymałości. W Gardenove, wiemy, czego potrzebują współcześni właściciele ogrodów, gdyż sami mamy własne ogrody i rozumiemy, jak wiele mogą dać radości, ale też jak są wymagające. Donica ogrodowa duża, musi cechować się odpornością na skrajne warunki atmosferyczne – zarówno na wysokie temperatury, jak i na mrozy. Nie zawsze jest możliwość zimowania roślin w oranżerii czy w domu – część gatunków zostaje zimą na zewnątrz, więc wybrane dla nich donice ogrodowe prostokątne lub okrągłe muszą być trwałe.

Nasze donice ogrodowe duże, są też odporne na uderzenia, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Do domu polecamy przede wszystkim modele Magnum i Longerino.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl