Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

 

 

Podświetlana donica na taras? Tak!

Wprawdzie standardowe donice wciąż pozostają piękne i ponadczasowe, jednak prawdziwym hitem stają się dziś coraz popularniejsze donice podświetlane. Dzięki wbudowanym żarówkom LED każda podświetlana donica robi furorę nie tylko w nowoczesnych wnętrzach; niezależnie od stylizacji możesz umieścić ją w salonie (na przykład w okresie świąt), choć najczęściej spotyka się je na zewnątrz. Ganki, tarasy, balkony, podjazdy w domu i w miejscach pracy, również parcele użytku publicznego, w tym ogródki gastronomiczne, hotele i centra handlowe – to tylko kilka przykładów, w których znajdą one swoje zastosowanie.

Donice podświetlane na każdą okazję

Dodatkowym atutem każdej donicy podświetlanej, z której pomocą warto eksponować roślinność doniczkową zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz lokali, jest ich różnorodność i uniwersalizm. Donice podświetlane LED w naszej ofercie występują w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego modelu staje się naprawdę proste i przyjemne. Modele z opcją podświetlenia najpiękniej wyglądają po zmroku, kiedy rozświetlają otoczenie swoim subtelnym blaskiem.

Modna donica podświetlana od Gardenove

Co jeszcze wyróżnia nasze świecące donice? Na pewno wysoka wytrzymałość, szczególnie na trudne warunki atmosferyczne, między innymi na mróz i działanie wilgoci. To sprawia, że mogą być one użytkowane w pomieszczeniach i na dworze – dotyczy to wszystkich modeli dostępnych w wariancie LED. Ponadto producent donic – polska marka Monumo – dokłada wszelkich starań, by każda modna donica podświetlana na rynku wyróżniała się wysoką jakością, niezależnie od tego, czy mowa o donicach prostych czy asymetrycznych, wysokich bądź niskich. Nasze donice odporne są na uszkodzenia powstałe w wyniku obić i uderzeń.

Nowoczesne donice podświetlane w Gardenove

A czy wiesz, że nowoczesne donice dekoracyjne z funkcją podświetlenia są sterowane na pilota, więc w każdej chwili możesz wygodnie włączyć lub wyłączyć wbudowane w nie żarówki? Nasze donice podświetlane to rozwiązanie nad wyraz innowacyjne, szybko mogąc zmienić się w tradycyjne donice salonowe, biurowe bądź sypialniane. Odpowiadają za ciepłą i przyjemną atmosferę, do tego w Gardenovo znajdziesz je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami konkretnych modeli. Wśród tych najpopularniejszych znajdują się geometryczne donice Valencia oraz wysokie donice Tower Pot. Polecamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl