Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

 

Dekoracje do domu i ogrodu

W nowym domu lub mieszkaniu chcemy zacząć nowe życie. Wszystko ma być idealne i doskonale do nas dopasowane. Tworzymy swój styl i własne tradycje. Kupujemy elementy wykończenia i dodatki, a później tworzymy z tego imponujące aranżacje. Dekoracje do domu wpływają na jego ostateczny wygląd i na samopoczucie domowników oraz wszystkich gości. Ponadczasowe dekoracje na domu nigdy się nie nudzą i nigdy nie wychodzą z mody.

Dekoracje do domu i mieszkania

Dekoracją może być w zasadzie wszystko. Cały szkopuł tkwi w umiejętnym wyeksponowaniu konkretnego przedmiotu. Dekoracje do domu to lustra, figurki, obrazy, ale też kwiaty i elementy oświetlenia. Część wyposażenia jest stricte ozdobna, część zarówno dekoracyjna, jak i użytkowa. Do przedmiotów o podwójnym zastosowaniu należą ozdobne lampy Monumo. Te podświetlane dekoracje do domu wprowadzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu. Dekoracje wzbogacą pomieszczenie i rozświetlą je, dzięki czemu stanie się przytulne, a jednocześnie też bardziej nowoczesne.

LED-owe podświetlenie jest teraz niezwykle modne i często wzbogaca się o nie meble oraz dodatki wnętrzarskie. Wśród przedmiotów tego typu warto wymienić fantastyczną kostkę Kubik Square od Monumo. Kostka może pełnić funkcję stolika, kwietnika na donice dekoracyjne oraz lampy pokojowej. Kubik Square to lekki i funkcjonalny dodatek dostępny w 14 kolorach do wyboru. Drugą propozycją jest podświetlana choinka Christmastree dostępna w 3 rozmiarach – S, M i L oraz w trzech kolorach.

Dekoracje do ogrodu przydomowego

W ogrodzie, na tarasie lub na balkonie dekoracje są równie ważne. Mogą stanowić element ozdobny i użytkowy, tak samo jak dodatki przeznaczone do domu. Dekoracje do ogrodu umilą swoim charakterem letnie grille i zimowe widoki. W okresie świątecznym doskonałą ozdobą może być gwiazda Stralight w jednym z trzech zjawiskowych kolorów. Podświetlane dekoracje do ogrodu w postaci gwiazd wyposażonych w żarówki LED można ustawiać w dowolnych miejscach – na tarasie, przy alejce prowadzącej do drzwi wejściowych lub w ozdobnej części posesji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl