Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
obrazek donica do ogrodu

Donice ogrodowe - mocny akcent 

Ogród to miejsce odpoczynku, ale też wizytówka domu i całej posesji. Pięknie zaaranżowany, zadbany i cieszący oczy różnorodnością flory ogród może być prawdziwą chlubą. W każdym ogrodzie można wydzielić część typowo użytkową, z mini sadem i warzywnikiem oraz typowo ozdobną, z kolorowymi kwiatami, soczystą zielenią i .... donicami ogrodowymi. Doskonałym dopełnieniem tej przestrzeni będą właśnie one - nowoczesne donice ogrodowe, cechujące się trwałością i ekskluzywnym charakterem. 

Donica ogrodowa - do ogrodu w każdym stylu

Sposób aranżacji ogrodu może być w każdym przypadku inny. Jedni stawiają głównie na iglaki, bluszcze lub ligustry, inni na sezonowe kwiaty i ozdobne trawy. Każdy rodzaj rośliny może rosnąć zarówno w gruncie, jak i w donicy. Donica ogrodowa musi jednak wyróżniać się wysokim poziomem wytrzymałości. Wiemy, czego potrzebują współcześni właściciele ogrodów, gdyż sami mamy własne ogrody i rozumiemy, jak wiele mogą dać radości, ale też jak są wymagające. Donica ogrodowa musi cechować się odpornością na skrajne warunki atmosferyczne – zarówno na wysokie temperatury, jak i na mrozy. Nie zawsze jest możliwość zimowania roślin w oranżerii czy w domu – część gatunków zostaje zimą na zewnątrz, więc wybrane dla nich donice ogrodowe prostokątne lub okrągłe muszą być trwałe.

Donice do ogrodu - przede wszystkim trwałość

Każda donica ogrodowa od marki Monumo jest wykonana z polietylenu – bardzo odpornego tworzywa sztucznego, któremu niestraszne zarówno palące słońce, jak i siarczysty mróz. Donice do ogrodu Monumo są też odporne na uderzenia, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Do domu polecamy przede wszystkim modele Magnum i Longerino.

obrazek donice do ogrodu

Donica do ogrodu - tradycyjna i podświetlana

W ofercie donic do ogrodu, znajdują się zarówno ekskluzywne donice ogrodowe w tradycyjnym wydaniu, jak i świecące donice wyposażone w żarówki LED. Wszystkie stylowe donice ogrodowe są dostępne w kilkunastu kolorach do wyboru, dzięki czemu można dobrać wersję, która będzie perfekcyjnie pasowała do aranżacji ogrodu lub tarasu.

Designerska donica ogrodowa urozmaici wygląd alejki prowadzącej do domu, ale też dopełni aranżację miejsca przeznaczonego do wypoczynku. Donice ogrodowe duże okrągłe Cavo sprawdzą się doskonale na zioła, natomiast donice podświetlane Habana pięknie wyeksponują letnie kwiaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl