Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Donice tarasowe - aranżacja

Piękna aranżacja tarasu sprawia, że dom prezentuje się jeszcze atrakcyjniej. Kaskady kwiatów spływające po balustradach, intensywnie zielone liście targane letnim wiatrem, a wszystko to skąpane w klasie i ekstrawagancji. Taki wygląd przestrzeni może się stać udziałem każdego, kto wybierze donice na taras, w ekskluzywnej wersji. Nowoczesne donice tarasowe są nie tylko piękne, ale i wyjątkowo trwałe.

Donica tarasowa - bez nudy

Aranżacja tarasu nie musi być nudna. Nawet najmniejszy taras w domu lub w bloku może wyglądać pięknie, kiedy zostanie udekorowany pachnącymi kwiatami i zimozielonymi roślinami. Donice  na taras, fantastycznie wyeksponują kaskadowe pelargonie, zwieszające się pod ciężarem kwiatów surfinie czy radosne aksamitki. Donica tarasowa, sprawdzi się też w przypadku roślin wieloletnich – zarówno małych iglaków, jak i karłowych drzewek owocowych. Aranżacja tarasu z kolumnową gruszką lub śliwką będzie wyglądała przepięknie na tle nowoczesnej elewacji.

Donice na taras - funkcjonalność

Donica na taras nie musi służyć jedynie do sadzenia kwiatów – jeśli jest to wytrzymały model wykonany z odpornego tworzywa sztucznego, to równie dobrze sprawdzi się z bardziej wymagającymi roślinami. Donice na taras Lungo Maxi są stworzone do sadzenia zwieszających się kwiatów, natomiast model Ambienti Long może pełnić funkcję mini zielnika.

Donica na taras - dla wymagających 

Nasze donice tarasowe to produkty niepowtarzalne – niemalże jedyne w swojej klasie. Wszystkie donice na taras, od marki Monumo, wytrzymują skrajne temperatury od -30 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza, a ponadto są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jedną z ważniejszych zalet donic tarasowych Monumo jest też ich ekologiczny charakter. Polietylen, z którego wykonane są wszystkie donice kompozytowe zewnętrzne, jest materiałem w 100% podlegającym recyklingowi, co jest ukłonem w stronę użytkowników dbających o środowisko naturalne. Na małe balkony polecany przede wszystkim donice podświetlane zewnętrzne Vaso, donice tarasowe okrągłe Classic i kwadratowe donice zewnętrzne Pixel Pot.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl