Sortowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Donice designerskie

 

Czemu warto zdecydować się na donice designerskie?

Luksus i klasa we wnętrzach nie przejawiają się tylko w cenach zastosowanych materiałów wykończeniowych czy mebli, ale też w stylu aranżacji i charakterze składających się na nią połączeń. Każde wnętrze, czy to domu, czy firmy, może nabrać innego charakteru, jeśli zostanie wzbogacone o modne dodatki, np. donice designerskie w nietypowych kształtach. Na pewno każdy zgodzi się z nami, że tego typu doniczka to obecnie prawdziwy must have i warto wkomponować ją do swojej przestrzeni, a na pewno będzie zwracać na siebie uwagę!

Designerskie donice w sam raz do nowoczesnych przestrzeni

We współczesnych wnętrzach zdecydowanie króluje minimalizm. Upraszczamy wszystko do granic możliwości – zarówno z konieczności, jak i z wygody. Mimo wszystko nawet proste wnętrze powinny przyciągać uwagę swoim charakterem, gdyż wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, a odpowiednio zaaranżowane wnętrza są przyjemne nie tylko dla oczu, ale i dla ducha. Kto nie chciałby relaksować się w takim miejscu? W prostym wnętrzu pięknie zaprezentują się designerskie donice, zarówno tradycyjne, jak i LED-owe. Duże donice wyeksponują sagowca lub cykasa, natomiast mniejsze modele będzie można wykorzystać na paprocie lub małe aloesy. Oferta Monumo gwarantuje ogromny wybór doniczek, a przede wszystkim, co ważne zwłaszcza dla klientów, są to wyłącznie donice z Polski, czyli takie, które od początku do końca produkowane są w naszym kraju. Jest to szczegół, na który uwagę zwraca coraz więcej świadomych konsumentów.

Dla kogo dobrym wyborem będą doniczki designerskie

Doniczki designerskie Monumo są przede wszystkim przeznaczone dla osób, które szukają złotego środka między ekologią a najnowszym designem. Stylowe donice Monumo powstają z bardzo trwałego tworzywa sztucznego i są odporne na skrajne temperatury, oraz uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo występują w wielu kolorach i z dwoma rodzajami dna – pojedynczym lub podwójnym. Wśród wielu ciekawych modeli warto wyróżnić m.in. donice dekoracyjne Modena i Vesari.

Designerskie doniczki do ogrodu

W ogrodzie aranżacja również może dorównywać tej prezentowanej w katalogach. Wystarczy tylko trochę zaangażowania, czasu i pasji, a ogród stanie się miejscem wytchnienia, w sam raz na relaks. Wszystkie donice z polietylenu marki Monumo mają zastosowanie indoor/outdoor, a warunki atmosferyczne nie mają na nie żadnego wpływu. Aranżację ogrodu na pewno wzbogacą designerskie doniczki od Magnum. Oprócz tego warto zwrócić uwagę również na pięknie doniczki na balkon typu Vendetta, które pasować będą do każdej przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl